Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Xhéloz për Sinan Hoxhën, bashkëshortja rrëfen dhùnën nga burri!

Xhéloz për Sinan Hoxhën, bashkëshortja rrëfen

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha, është bërë ‘shkàk’ i një kònflikti mes një çifti bashkëshortësh. Liljana Bakalli nga Tirana, ka treguar në një intervistë për Shqipëria Live, se bashkëshorti e ka dhunùar, për shkak të xhelòzisë, pasi ajo është shprehur se pëlqen muzikën e këngëtarit.

Xhéloz për Sinan Hoxhën, bashkëshortja rrëfen

“Gjithmonë ka qenë xhelòz. Mund të bëhet xhelòz për këdo. Më pëlqente muzika popullore dhe prandaj e doja televizorin tek ai. Nuk i thashë se më pëlqen Sinan Hoxha. Por Saimiri e mori këtë sikur unë pëlqeja Sinanin. Saimiri gjithmonë më ka òfenduar. Mora thíkën të vrísja veten por nuk më lejuan, as Saimiri, as familjarët”.

Liljana është 25 vjeçe dhe ka 10 vjet e martuar me Saimirin. Ky i fundit, është vënë në àrrest nga pòlicia, për àkuzën e dhùnës në familje./L.F-dritare.net