Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Videoreportazh/ Rama: Ky është Mati i bukurive të pamata!

Videoreportazh/ Rama: Ky është Mati i bukurive të pamata!

Kryeministri i vendit, Edi Rama u ka uruar shqiptarëve një ditë të bukur, me një videoreportazh nga Mati. Në video pasqyrohen disa nga pikat më të bukura dhe interesante për të vizituar në Mat. Ndërsa poston reportazhin Rama shkruan:

"MIRËMËNGJES!
dhe me Matin e bukurive të pamata, ju uroj një ditë të bukur!"/ K.C/dritare.net