Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Sherr në Përputhen. Ana bëhet xheloze për Melisën, godet me shpullë Fatjonin!

Video/ Sherr në Përputhen. Ana bëhet xheloze për

Çfarë nuk po ndodh në “Përputhen” ditët e fundit. Sot ka plasur sherri mes Anës, Melisës dhe Fatjonit.

Fatjoni dhe Melisa kishin dalë në takim këtë javë dhe kjo e bëri tejmase xheloze Anën. Gjatë takimit ka pasur disa shkëndija zjarri, madje edhe puthje mes Melisës dhe Fatjonit.

Video/ Sherr në Përputhen. Ana bëhet xheloze për

Gjatë gjithë emisionit ka pasur një tension mes vajzave. E mërzitur nga afrimiteti mes tyre, Ana i thotë Melisës se është thjesht një objekt seksi për Fatjonin. Ndërsa Melisa i ka kërkuar vetëm pak kohë për t’i vërtetuar të kundërtën.

Video/ Sherr në Përputhen. Ana bëhet xheloze për

Në fund, Ana është ngritur nga karrigia, goditi me shpullë Fatjonin dhe pastaj u largua nga studioja e emisionit. Ndërsa Fatjoni thotë se nuk e priste fare këtë shpullë, megjithëse u duk qartë që atij i pëlqeu./K.C/dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Dritare.net (@dritare_net)