Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Presidenti Meta harron Covid-19, ia merr valles në Dibër

Video/ Presidenti Meta harron Covid-19, ia merr valles në Dibër

Kreu i shtetit, Ilir Meta po e kalon këtë fundjavë në Dibër. Ai ka postuar në Instagram një video ku shihet teksa kërcen me njerëz të tjerë në Zall Dardhë.

E ndërsa poston videon, Meta shkruan:

"Një mbrëmje e paharrueshme në Zall Dardhë. Këto vise të mrekullueshme duhet të gjallërohen përgjithmonë!"-shkruan Meta.

Mesa duket, presidenti e ka harruar Covid-19 dhe ka shijuar fundjavën./K.C/dritare.net