Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Ja si do të duket tregu i ri agroushqimor në Farkë!

Video/ Ja si do të duket tregu i ri agroushqimor në Farkë!

Kryeministri Rama përmes një postimi në llogarinë e tij facebook ka treguar se si do të jetë tregu i ri agroushqimor në zonën e Farkës, në kryeqytet.

“Dhe me tregun e ri agroushqimor në Farkë, një hapësirë e re shembullore me kushte shumë më të mira në çdo aspekt për fermerët e për konsumatorët, falë bashkëpunimit të Ministrisë së Bujqësisë me Bashkinë e Tiranës, ju uroj një të diel të mbarë”, shkruan Rama./A.ZH-dritare.net