Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Basha: Rama dhe marionetat e tij shtojnë pasurinë me mafien, ne do të sjellim ndryshimin!

Video/ Basha: Rama dhe marionetat e tij shtojnë pasurinë me mafien, ne

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar përmes një postimi në “Facebook”, lidhur me përgjimet e antimafias italiane, teksa shkruan se Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien.

“Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien. Atyre as që u bie në mend për njerëzit. Së bashku, ne do të sjellim ndryshimin. Do të presim lidhjet e mafies me shtetin, do të largojmë Ramën dhe çirakët e tij e do të sjellim një qeveri që kujdeset për familjet shqiptare.” ka shkruar Basha krahas videos./M.M-dritare.net