Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Vendoret 2023, publikohen kandidatët për këshilltarë bashkie të Alibeajt në disa qytete!

Vendoret 2023, publikohen kandidatët për këshilltarë bashkie

PD zyrtare ka depozituar në KQZ listat me kandidatë për këshilltarë bashkiak në Tiranë, Vlorë dhe Shkodër. Lista e Tiranës udhëhiqet nga Enkriketa Pandelejmoni, Gentian Muca, Irisi Beleraj, Ervin Dushku, Merlind Collaku, Zak Topuzi, Liljana Ramaco, Ervin Goxhaj dhe Dashnor Visha. Mes emrave renditet edhe deputetja e PD, Jorida Tabaku.

Lista e Vlorës udhëhiqet nga Gjergji Nika, Eneida Vera, Myzafer Elezi, Anila Toto, Adriatik Isufaj, Marsela Xhyheri, Blerdjan Gjipalaj, Pranvera Dalipaj, Tomorr Hoxhaj dhe Leonora Shaqiri./M.T/dritare.net

Vendoret 2023, publikohen kandidatët për këshilltarë bashkie