Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Udhëtoi në Itali, vetëkarantinohet Gent Cakaj!

Udhëtoi në Itali, vetëkarantinohet Gent Cakaj!

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Genc Cakaj është vetëkarantinuar në banesën e tij, pas udhëtimit që zhvilloi në Itali.

Cakaj ka shkuar në Itali, për të shoqëruar 30 mjekë dhe infermierë, që u dërguan nga qeveria shqiptare për tu ardhur në ndihmë shtetit fqinj që po kalon momente të rënda./ I.M-Dritare.net