Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

U rrëzua nga lartësia e një bordure, ndërron jetë 40-vjeçari në Vlorë!

U rrëzua nga lartësia e një bordure, ndërron jetë

Një person rreth 40-vjeç ka ndërruar jetë pasditen e sotme pasi është rrëzuar në shkallët e Kuzum Baba-së. Sipas policisë personi në fjalë ka rënë nga lartësia e bordurës ku për pasojë ka ndërruar jetë. "Grupi hetimor po vijon punën për identifikimin e personit dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./M.T/dritare.net