Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Tuna-Yll Limanit: Urime ditëlindjen idiot

Tuna-Yll Limanit: Urime ditëlindjen idiot

Miqtë e ngushtë asnjëherë nuk e urojnë njëri-tjetrin me fjalët më të bukura, pasi urimi duhet të jetë sa më i veçantë.

E pikërisht kështu ka vepruar edhe Tuna në urimin e saj për Yll Limanin i cili sot bëri 26 vjeç.

Teksa postoj këngën e tij të ri që e lançoj pikërisht në ditën e ditëlindjes “Buzët e kuqe”, Tuna ka shkruar: Urime ditëlindjen idiot.

Tuna dhe Ylli prej vitesh ruajnë një miqësi të mirë dhe vitë më parë bashkëpunuan në këngën “A don hala”./ I.M-Dritare.net

Tuna-Yll Limanit: Urime ditëlindjen idiotTuna-Yll Limanit: Urime ditëlindjen idiot