Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Tragjedia në Bullgari/ Qytetarët homazhe në sheshin "Skënderbej" në nder të viktimave!

Tragjedia në Bullgari/ Qytetarët homazhe në sheshin

Në nder të 45 viktimave që humbën jetën në aksidentin tragjik Bullgari, në sheshi "Skënderbej" janë mbajtur homazhe këtë mbërmje. Nga pamjet shihen qytetarët duke ndezur qirinj dhe duke vënë buqeta lulesh në shesh, për t'u solidarizuar me familjet e viktimave.8 persona kanë mundur t'i shpëtojnë aksidentit tragjik./M.M-dritare.net

Tragjedia në Bullgari/ Qytetarët homazhe në sheshin
Tragjedia në Bullgari/ Qytetarët homazhe në sheshin