Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Tensione në protestë, qytetarët përplasen me Policinë!

Tensione në protestë, qytetarët përplasen me Policinë!

Protesta e mbajtur ditën e sotme pas ngjarjes tragjike të Himarës ku humbi jetën vogëlushja Joana Avdia ka mbledhur në shesh qindra qytetarë.

Tensione në protestë, qytetarët përplasen me Policinë!

Tensione në protestë, qytetarët përplasen me Policinë!

Tensionet kanë filluar të ngrihen mes protestuesve dhe policisë. Qytetarët e pranishëm në protestë po përpiqen të zhvendosen nga pedonalja Murat Toptani përpara oborrit të Ministrisë së Brendshme. Kjo solli edhe përplasjen e policisë me protestuesit. /M.K/dritare.net