Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Të rinjtë nuk pyesin për virusin në bregdetin e Shqipërisë, dhjetëra të mbledhur në koncertin e Taynas

Të rinjtë nuk pyesin për virusin në bregdetin e

Tayna është një prej emrave më të suksesshëm aktualisht në tregun e muzikës shqiptare, ndërsa ajo nuk ka ndalur koncertet as në kohë pandemie.

Rep-artistja, gjatë ditës së sotme ka performuar për fansat, të cilët po pushojnë në bregdetin tonë.

Në videot që janë publikuar në rrjete sociale, shihet një numër i madh i qytetarëve që ishin mbledhur për ta dëgjuar atë, pavarësisht pandemisë dhe ndalimit të të gjitha tubimeve publike në vendin tonë./ I.M-Dritare.net

Të rinjtë nuk pyesin për virusin në bregdetin eTë rinjtë nuk pyesin për virusin në bregdetin eTë rinjtë nuk pyesin për virusin në bregdetin e