Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Te doktoreshë Erjona shkojnë të gjithë

Te doktoreshë Erjona shkojnë të gjithë

Blogerja e famshme që bëri për herë të parë botoks

Te Erjona Shehu shkojnë të gjithë se është më e mira. Edhe Estela nuk mund të bënte përjashtim. Ajo ndau me ndjekesit e saj të shumtë eksperiencën te klinika më e famshme dhe më e sigurtë në Tiranë. ja çfarë thotë blogerja në instagramin e saj:

E regjistrova kete seance botoxi te paren ne jete per mua jo per marketing. As per te "inspiruar" vajza e gra te perdorin botox , por per te qene e sinqerte me ju si cdo here dhe kesaj rradhe. Mesazhi qe dua te ndaj me ju eshte qe cdo mimike e rrudhe na ben me njerzore dhe ska asgje te keqe ti mbajme me shendet e ti gezohemi atyre, nderkohe qe per vajza e gra qe ndoshta per hir te profesionit estetika ka tjeter vlere e peshe drejtohuni profesionisteve dhe konsultohuni me doktore te vertete. Vertet botoxi eshte mpirje e muskulit dhe nuk ka ndryshim ne pamje pervec relaksimit te rrudhes dhe mpirje te mimikave por besojani fytyren profesionisteve e mendoj vertet kete. Une jam 38 vjec dhe sinqerisht e pelqej veten dhe pa botox, por pas konsultes me doktoreshe Erionen mendova se ky eshte nje investim minimal per mua qe do jem me imazhin tim dhe ca kohe pjese e platformave sociale per te marketuar skincare and makeup. Sinqerisht Estela.

Dritare.net