Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Stuhia zë familjen në det/ Djali në spital, burri kërkon gruan!

Stuhia zë familjen në det/ Djali në spital, burri kërkon

Tre anëtarë të një familje janë zënë në det nga një stuhi shiu mëngjesin e së mërkurës në Himarë.

Nees24 raporton se babai dhe djali kanë arritur të dalin nga deti, ndërsa po kërkohet gruaja e shtëpisë.

Mësohet se tre familjarët kishin dalë për të mbledhur rrjetat në det.

Djali i familjes mësohet se është dërguar në spital, ndërsa fati i gruas nuk dihet./ I.M-Dritare.net