Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

SPAK shpall në kërkim 5 persona të tjerë, mes tyre edhe biznesmeni i njohur!

SPAK shpall në kërkim 5 persona të tjerë, mes tyre edhe

Janë bërë publike emrat e 5 personave të shpallur në kërkim nga SPAK, pas zbërthimit të aplikacionit SKY ECC.

Mësohet se mes personave në kërkim është edhe biznesmeni Ervin mete, personazh i njohur për drejtësinë pas përplasjes me Ervis Martinaj, në vitin 2018.

Po ashtu dyshohet se katër personazhet e tjerë fshihen në Spanjë, ku operacioni po vijon edhe atje.

Në kërkim janë shpallur: Ervin Mata, Besmir Murati, Artan Sulejmani, Albert Prenga dhe Bajram Grabova./M.K-dritare.net