Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Sot vendimi për Belerin. Mbështetës dhe gazetarë grekë mblidhen para SPAK!

Sot vendimi për Belerin. Mbështetës dhe gazetarë grekë

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar merr sot vendimin për Fredi Belerin, i cili ndodhet në burg nën akuzën e blerjes së votave.

Sot vendimi për Belerin. Mbështetës dhe gazetarë grekë

Familjarë dhe mbështetës të Belerit janë mbledhur para SPAK, para marrjes së vendimit.

Gjithashtu në institucionin e drejtësisë shqiptare ka edhe prezencë të gazetarëve grekë të cilët raportojnë për rastin./L.F-dritare.net