Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Skena horror në Pogradec, djali i pret kokën nënës!

Skena horror në Pogradec, djali i pret kokën nënës!

Skena horrori raportohen nga Pogradeci.

Djali 44 vjeç ka vrarë me thikë nënën e tij, 70- vjeçare.

Por jo vetëm kaq, pasi e ka vrarë, 44- vjeçari i ka prerë kokën nënës së tij, dhe e ka varur tek dera.

Sipas “bw” Firdes Çekiçi është me probleme mendore, ndërsa refuzonte të merrte mjekim, dhe është arrestuar nga policia./ I.M-Dritare.net