Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Shkon në 52 numri i pacientëve të shëruar nga Covid-19

Shkon në 52 numri i pacientëve të shëruar nga Covid-19

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, mbrëmë në mesantë, ka dhënë lajmin e mirë se janë shëruar dhe 8 pacientë nga koronavirusit. Deri më tani numri i atyre që janë konfirmuar negativë, pasi ishin prekur, ka shkuar në 52.

“Lajm i mirë. Edhe 8 të shëruar sot. Deri tani 52 të shëruar nga #COVID-19”, shkruan Manastirliu./E.B-dritare.net