Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Shkodra vezullon nga dritat, Rama: Dhe thonë pastaj ç’rëndësi ka vota!

Shkodra vezullon nga dritat, Rama: Dhe thonë pastaj

Kryeqendra e veriut është gati për festat e fundvitit, ndërsa nën prezencën e dhjetëra shkodranëve, kryetari i Bashkisë Benet Beci ka ndezur dritat e festës.

Pamjet magjike janë shpërndarë edhe nga kryeministri Edi Rama, i cili shkruan “sa lezet ka Shkodra”.

”Dhe thonë pastaj disa ç’rëndësi ka vota. Ja pra që ka rëndësi, sa lezet ka Shkodra”– shkruan kryeministri krahas pamjeve të publikuara në rrjet.