Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rudina Dembacaj humb babanë

Rudina Dembacaj humb babanë

Ditë e zezë për aktoren dhe moderatoren e njohur, Rudina Dembacaj. Ajo ka humbur babanë. Prej disa javësh i ati i aktores ishte shtuar në spital, në gjendje të rëndë.

Rudina Dembacaj humb babanë

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë Rudina, ndërsa poston një foto të të atit në Instagram.

Aktorja shkruan:

"I shtrenjti im, më thave shpirtin! Lamtumirë diell zemre! Shko pranë Zotit, Rexhep Dembacaj."/K.C/dritare.net

Rudina Dembacaj humb babanë