Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rikthehet sot Arena nga Dritan Hila

Rikthehet sot Arena nga Dritan Hila

Emisioni Arena nga Dritan Hila, rikthehet mbrëmjen e sotme në RTV ORA, ne orën 21:00, në një sezon të ri!

Çfarë na pret në tetor me pandeminë që ka gjunjëzuar globin?

Me uljen e temperaturave a do rriten rastet?

A ka shpresa për normalizim të plotë, dhe a duhet të rrisim kujdesin në vazhdim!

Politika, dhe e ardhmja e subjekteve të reja?

Çfarë synojnë opozitarët që janë kundërshtarë?

Cilat janë projektet e reja poltike dhe çfarë risish do të sjellin?

Rikthehet sot Arena nga Dritan Hila

Sot në orën 21:00 në Arena, në Rtv Ora, Dritan Hila Prezanton: Covid, e panjohura që na pret në tetor; Opozitarë dhe kundërshtarë!