Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ricchi e Poveri, vijnë në Vlorë!

Ricchi e Poveri, vijnë në Vlorë!

Ricchi e Poveri, grupi pop italian vjen në Shqipëri. Është Sinan Idrizi sipërmarrësi vlonjat dhe CEO i Air Albania, ai që do të sjellë në teatrin Petro Marko në Vlorë, grupin mitik.

Por nuk do të jetë vetëm ky grup i shumë pëlqyer për shqiptarët, që do të vijë në Shqipëri. Idrizi premton se do të sjellë çdo muaj në Vlorë, një personazh BIG, të viteve para ’90.

Ndër to Toto Cutugno, Fausto Leali, Gianni Morandi, Pupo, Claudio Baglioni etj. Të gjithë në Vlorë!/dritare.net