Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Replikat Salianji-Rama: Hajdut, ndyraq!

Replikat Salianji-Rama: Hajdut, ndyraq!

Kryeministri Edi Rama replikoi sot në Kuvend me deputetin e PD, Ervin Salianjin. Kreu i qeverisë i kujtoi përballet me drejtësinë, duke i thënë se është “politikan me dëshmitarë të sajuar”.

Edi Rama: Je politikan qe bëjnë politike me dëshmitare te sajuar dhe përballet gjykatave si tribun i lirisë

Ervin Salianji: Je ndyraq, e ke te papërmbajtshme gëzimin se po vjedh llokme te madhe! Je hajdut me çizme./L.F-dritare.net