Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama: Shishtaveci i Kukësit, mundësi e artë për zhvillimin e turizmit!

Rama: Shishtaveci i Kukësit, mundësi e artë për zhvillimin e

Kryeministri Rama ka publikuar ditën e sotme pamje nga Shishtaveci i Kukësit ku po merr jetë “Parku i Aventurave”, një mundësi e artë për zhvillimin e turizmit në këtë kënd të Shqipërisë.

"Mirëmëngjes dhe nga Shishtaveci i Kukësit ku po merr jetë “Parku i Aventurave”, një mundësi e artë për zhvillimin e turizmit në këtë kënd të Shqipërisë, ju uroj një ditë të bukur.",shkruan Rama./M.T/dritare.net