Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama publikon pamje nga vizita në Akademinë Ushtarake West Point!

Rama publikon pamje nga vizita në Akademinë Ushtarake West Point!

Kryeministri Rama ka publikuar sot pamje nga vizita e tij në Akademinë Ushtarake "West Point". Rama pati një diskutim të gjerë dhe shumë inkurajues për bashkëpunimin me Akademinë Ushtarake të vendit tonë.


"Mirëmëngjes,
dhe me një moment të veçantë të mikpritjes speciale në West Point, ju uroj një ditë të mbarë.",- shkruan Rama./M.T/dritare.net