Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama: Prodhuesit, tashmë me produkte të mbrojtura e të certifikuara!

Rama: Prodhuesit, tashmë me produkte të mbrojtura e të

Përmes një postimi në facebook kryeministri Edi Rama ka treguar për prodhuesit e produkteve, shqiptare, që tashmë janë të mbrojtura dhe të çertifikuara për konsum.

“MIRËMËNGJES

dhe me prodhuesit e ekselencës tradicionale, që tashmë i kanë produktet të mbrojtura e të certifikuara, si vlerë e shtuar e markës “Made in Albania”, ju uroj një të diel të mbarë”, shkruan Rama./A.ZH-dritare.net