Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama poston videon nga Pediatria e re e Durrësit: Këtu bëhet dallimi mes nesh dhe atyre që trazojnë të vdekurit për pushtet

Rama poston videon nga Pediatria e re e Durrësit: Këtu bëhet


Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit në Facebook disa pamje nga Pediatria e re e Durrësit. Ndërsa poston videon Rama shkruan:

"MIRËMËNGJES

dhe me këto pamje nga Spitali i ri i Fëmijëve Durrës ku shihet qartë dallimi mes errësirës që trashëguam, prej atyre që edhe të vdekurit i trazojnë me luftën e tyre qorre për pushtet dhe ambicies tonë, për shëndetësinë e #ShqipërisëqëDuam ju uroj të gjithëve një të dielë të mbarë"/K.C/dritare.net