Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama ftesë qytetarëve: Aplikoni online për t’u bërë deputet i PS!

Rama ftesë qytetarëve: Aplikoni online për t’u

Kreu i qeverisëm njëherësh kryetar i Partisë Socialiste, Edi Rama përmes një postimi në facebook mëngjesin e së dielës ka bërë thirrje ndaj të gjithë qytetarëve që duan të bëhen deputetë të PS, të aplikojnë online.

Përmes videos Rama shpjegon mënyrën si duhet të aplikohet përmes platformës deputetiqeduam.ps.al

Postimi:

“MIRËMËNGJES

Dhe me këtë ftesë për këdo që ka ambicien e kurajon për ta provuar veten në të përpjetën e politikës, me mua dhe Partinë Socialiste, ju uroj të dielë të mbarë

https://deputetiqeduam.ps.al”, -njofton kryeministri Rama./ I.M-Dritare.net