Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama: 1 miliardë lekë më shumë subvencionim i qirasë për tërmetin

Rama: 1 miliardë lekë më shumë subvencionim i qirasë

1 miliardë lekë më shumë subvencionim i qirasë për tërmetin është parashikuar në buxhetin 2022. Kuvendi do të zhvillojë sot seancën maratonë për shqyrtimin dhe miratimin e buxhetit të vitit 2022 dhe të paketës fiskale./L.F-dritare.net