Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Presidenti Meta dekreton qeverinë e re Rama 3

Presidenti Meta dekreton qeverinë e re Rama 3

Presidenti Meta dekretoi sot ministrat e qeverisë Rama 3. Më herët kreu i shtetit kërkoi nga SPAK dhe Prokuroria e Përgjithshme, informacion nëse dikush nga emrat e propozuar për ministra është nën hetim. SPAK në përgjigje tha se asnjë prej emrave të paraqitura nga presidenti nuk është i regjistruar si person nën hetim në regjistrin e njoftimit të veprave penale të Prokurorisë së Posaçme./L.F-dritare.net

Presidenti Meta dekreton qeverinë e re Rama 3Presidenti Meta dekreton qeverinë e re Rama 3Presidenti Meta dekreton qeverinë e re Rama 3