Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Po lahej në lumin Drin, mbytet 12-vjeçarja

Po lahej në lumin Drin, mbytet 12-vjeçarja

Në vendin e quajtur "Ura e Lushes", një 12-vjeçare dyshohet se është mbytur duke u larë në lumin Drin.

Shërbimet e Policisë në bashkëpunim me banorët e zonës kanë bërë të mundur gjetjen dhe nxjerrjen e trupit të së miturës. Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes./K.C/dritare.net