Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Plagosen dy djem në mes të qytetit

Plagosen dy djem në mes të qytetit

Në ish-Parkun e Autobusëve në kryeqytet janë plagosur dy të rinj. Policia njofton se në rrethana ende të paqarta, janë plagosur me armë zjarri shtetasit A. N., rreth 27 vjeç dhe Xh. V, rreth 25 vjeç, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Njëri nga të plagosurit ka marrë një plumb në këmbë. Shërbimet e Policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe po bëjnë kontrollin e zonës përreth vendit të ngjarjes, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit./L.F-dritare.net