Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Përfundon takimi dy orësh i Ramës me drejtuesit e qarqeve

Përfundon takimi dy orësh i Ramës me drejtuesit e qarqeve

Ka përfunduar takimi mes kryeministrit Edi Rama, dhe drejtuesve politikë të qarqeve të PS.

Takimi i mbajt ne seline e PS, dhe përfundoi rreth orës 18:00.

Takimi është mbajtur në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të 2021.

Ky është takimi i dytë i Ramës, me drejtuesit e qarqeve, ndërsa kryeministri ka shprehur ambicien për një mandat të tretë dhe ka kërkuar të paktën 74 mandate nga të vetët./ I.M-Dritare.net

Përfundon takimi dy orësh i Ramës me drejtuesit e qarqevePërfundon takimi dy orësh i Ramës me drejtuesit e qarqevePërfundon takimi dy orësh i Ramës me drejtuesit e qarqevePërfundon takimi dy orësh i Ramës me drejtuesit e qarqeve