Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Olta Boka, bëhet nënë për herë të parë!

Olta Boka, bëhet nënë për herë të parë!

Këngëtarja e njohur Olta Boka është bërë nënë për herë të parë.

Ka qenë këngëtarja, që e ka zbuluar këtë fakt përmes një psotimi në instagram

Në jetë ka ardhur Gaia, ndërsa olta shprehet mjaft e lumtur për ardhjen në jetë të vogëlushes.

Postimi i këngëtares

Mezi te kemi pritur Gaia Rrokaj , perendesha e jeteve tona
Te mora ne krahe dhe tek ti gjeta boten, emocionin me te madh qe s’ka skene qe te mund t’i perafrohet!
Me ty u zbrit nje copez parajse dhe une premtoj qe do te kujdesem per ty sic ben Zoti me engjejt e Tij./ I.M-Dritare.net

Olta Boka, bëhet nënë për herë të parë!Olta Boka, bëhet nënë për herë të parë!Olta Boka, bëhet nënë për herë të parë!