Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Një bashkim i mundshëm?  Khole sqaron raportin me tristan

Një bashkim i mundshëm?  Khole sqaron raportin me tristan

Që pas tradhtisë së bujshme me mikeshën e ngushtë të Kylie Jenner , marrëdhënia mes Tristan Thompson dhe Khole Kardashian ndryshoi rrënjësisht.

Khole , e cila asokohe solli në jetë fëmijën e parë të çiftit , True , u shpreh se dëshiron që të rrijë sa më larg basketbollistit.

Për një kohë të gjatë ata qëndruan të ndarë , ndërsa Tristan shprehej vazhdimisht se ishte penduar për veprimin e tij.

Mirëpo , duket se gjërat kanë ndryshuar së fundmi dyshja po kalon më shumë kohë së bashku.

Khole ende po e teston ish -partnerin e saj për t’i dhënë një mundësi të dytë.

Khole u shpreh në një intervistë se gjithçka po e bënë për vajzën e tyre.

Nëse akoma nuk janë bashkë , bashkimi nuk duket larg./ R.P-Dritare.net

Një bashkim i mundshëm?  Khole sqaron raportin me tristan