Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Nisin përgatitjet për protestën e opozitës para kryeministrisë!

Nisin përgatitjet për protestën e opozitës para

Sot para kryeministrisë opozita do të protestojë në orën 20:00. Para godinës së kryeministrisë është vendosur podiumi ku pjesëmarrësit do të mbajnë fjalën.

Nisin përgatitjet për protestën e opozitës para

Policia e Tiranës njoftoi se pas orës 18:00 deri në përfundim të tubimit, nuk do të lejohet qarkullimi i automjeteve, në rrugët e poshtëshënuara:

Nisin përgatitjet për protestën e opozitës paraNisin përgatitjet për protestën e opozitës para

Bulevardi “Dëshmorët e Kombit”, sheshi “Nënë Tereza”, rruga “Ismail Qemali”, kryqëzimi i Rrugës së Elbasanit me rrugën “Ibrahim Rugova”, rruga “Papa Gjon Pali II”, bulevardi “Zhan D’Ark” dhe bulevardi “Bajram Curri”, nga kryqëzimi i Rrugës së Elbasanit me rrugën “Ibrahim Rugova””, thuhet në një njoftim të Policisë së Tiranës./L.F-dritare.net