Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka, në spital me Covid-19

Kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka, në spital me

Është infektuar me Covid-19 kreu i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë, Nikolin Jaka. Jaka është shtruar në spital ditën e djeshme. Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e tij apo si është infektuar./K.C/dritare.net