Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ngjarje e rèndë në Mat/ Dy vëllezërit ndërrojnë jetë nga Còvid-19, brenda 24 orëve!

Ngjarje e rèndë në Mat/ Dy vëllezërit

Një ngjarje e rèndë ka ndodhur në Mat të Burrelit. Dy vëllezër, 60 dhe 55 vjeç kanë ndërruar jetë nga Còvid-19 brenda 24-orëve. Nga informacionet paraprake, nuk është bërë e ditur nëse dy vëllezërit, kanë patur sëmundje bashkëshoqëruese./M.M-dritare.net