Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ngjarja e rëndë në Devoll. Konsumoi raki, ndërron jetë 2-vjeçari!

Ngjarja e rëndë në Devoll. Konsumoi raki, ndërron jetë

Ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në fshatin Sul, në Devoll. Në spitalin e Bilishtit, ka mbërritur i pajetë një i mitur 2-vjeçar.

Nga të dhënat e para dhe deklarimet e stafit mjekësor, dyshohet se fëmija ka humbur jetën pasi ka konsumuar aksidentalisht një sasi pije alkoolike (raki), nga një shishe që familjarët e kishin lënë në banesë./L.F-dritare.net