Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Nënë Liza pjesë e tryezës së Berishës!

Nënë Liza pjesë e tryezës së Berishës!

Nënë Liza e Lagjes “5 maji” në Tiranë i është bashkangjitur tryezës së ish-kryeministri Berisha dhe shoqërisë civile përsa i përket kushteve të vështira ekonomike në të cilat ndodhet vendi.

Nënë Liza u bë njohur gjatë protestave të banorëve të 5 majit, kundër prishjes së banesave të tyre./Xh.Xh/dritare.net