Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Nëna e infektuar me koronavirus sjell në jetë beben i cili rezulton negativ, në Koço Gliozheni

Nëna e infektuar me koronavirus sjell në jetë beben i cili

Një nënë e re, e infektuar me koronavirus në ka sjellë në jetë fëmijën e saj tek materniteti “Koco Gliozheni” në Tiranë.

Nëna dhe fëmija fatmirësisht janë mirë nga gjendja shëndetësore.

Mrekullia ka ndodhur kur foshnja ka rezultuar negative ndaj testit të parë të koronavirusit./ I.M-Dritare.net