Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ndoka: Kryeministri e shikon veten si humbës i madh, LSI do dalë më vete në zgjedhje!

Ndoka: Kryeministri e shikon veten si humbës i madh, LSI do dalë

I ftuar në Arena nga Dritan Hila në RTV Ora, kreu i partisë Demokristiane, Nard Ndoka u shpreh se kryeministëri e shikon veten si humbës i madh dhe se LSI do dalë më vete.

Ndoka: Kodi Zgjedhor është votuar në mënyrë të njëanshme. Kemi një kryeministër që e shikon veten si humbës i madh. Jemi te detyruar që të dalim me një ose dy lista. Çdo parti do të ketë kontributin e vetë. LSI do dalë më vete, mund të ketë parti të tjera politike pasi është një grupim që anon nga e majta./ORA.NEWS