Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Mes një dhurate Fjoralba Ponari gjen flokë dhe nyje!

Mes një dhurate Fjoralba Ponari gjen flokë dhe nyje!

Moderatorja Fjoralba Ponari me anë të një videoje në Insta Story ka treguar se është shokuar kur brenda një kutie aksesorësh, që ia kishin bërë dhuratë, gjeti flokë dhe nyje.

"Jam totalisht e shokuar nga kjo që do t’ju tregoj tani. Isha duke bërë gati valixhen. E kam kthyer shtëpinë përmbys. Dhe duke kërkuar mes aksesorëve hapa një kuti që ma kishin bërë dhuratë dhe kjo ishte brenda saj", tha duke treguar flokët me nyje të mbështjella me letër. "Nëse s’do të kisha parë flokët, do ta kisha hedhur", shprehet Fjoralba.

View this post on Instagram

A post shared by Dritare Tv (@dritare_tv)

Ajo pyeti ndjekësit si duhet të veprojë në të tilla raste dhe sipas udhëzimeve të tyre i dogji flokët dhe hodhi hirin e tyre. /L.F-dritare.net

Mes një dhurate Fjoralba Ponari gjen flokë dhe nyje!