Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Mëngjesi i shijshëm dhe i shëndetshëm, duhet të përmbajë këto produkte!

Mëngjesi i shijshëm dhe i shëndetshëm, duhet të

Nëse nuk e dini se çfarë të konsumoni në mëngjes, dritare.net sjell për ju disa ide. Jo vetëm që nuk duhet ta nisni ditën pa ngrënë mëngjesin, por duhet që të përzgjidhni produktet në mënyrë që dita të nisë plot energji.

Fruta dhe tost me gjalpë bajamesh dhe sallam.

Mëngjesi i shijshëm dhe i shëndetshëm, duhet të

Shumë njerëz besojnë se, ky kombinim është shumë i çuditshëm. Por është i shijshëm dhe mjaft i shëndetshëm.

Vezë, tost avokadosh dhe boronica.

Mëngjesi i shijshëm dhe i shëndetshëm, duhet të

Vezë me rukola.

Mëngjesi i shijshëm dhe i shëndetshëm, duhet të

Petulla të shëndetshme.

Mëngjesi i shijshëm dhe i shëndetshëm, duhet të

Omëletë me perime.

Mëngjesi i shijshëm dhe i shëndetshëm, duhet të

Kjo recetë është shumë e shijshme./L.F-dritare.net