Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Lëkundje të lehta tërmeti në Durrës

Lëkundje të lehta tërmeti në Durrës

Lëkundje tërmeti janë ndjerë këtë mesditë në Durrës. Lëkundjet të shkallës 3.9 janë shënuar në orën 14:32, 28 km në jug të Durrësit. Lëkundjet kanë qenë të lehta, dhe nuk janë dëgjuar në Tiranë, megjithëse paniku i tërmeteve në vendin tonë vijon që prej fundit të vitit të shkuar, kur Durrësi që epiqendra e tërmetit me magnitudë 6.4./L.F-dritare.net

Lëkundje të lehta tërmeti në Durrës