Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Lëkundje tërmeti në vend, ja ku ishte epiqendra!

Lëkundje tërmeti në vend, ja ku ishte epiqendra!

Një tërmet me magnitudë 3.5 ballë është ndier këtë mëngjes në vendin tonë.

Mësohet se epiqendra e tërmetit ka qenë 17 km nga Patosi dhe 45 km nga Elbasani.

Thellësia ka qenë 13 km, ndërsa deri më tani nuk raportohen dëme./M.K-dritare.net

Lëkundje tërmeti në vend, ja ku ishte epiqendra!