Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

La vida/ Koronavirusi i prish planet Dafinës

La vida/ Koronavirusi i prish planet Dafinës

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është në një moment tepër të mirë të karrierës së saj , teksa pritet që së shpejti të dal albumi i saj i ri i titulluar “Dafinë moj “.

E ndërsa fansat janë në pritje , këngëtarja vendosi të suprizojë ata duke publikuar bashkëpunimin me artistin suedez Gee Dixon.

Ky vidioklip duhej patjetër të kishte plazh , kërcime e vende ekzotike , por koronavirusi i prishi planet.

Vidioklipi ishte parashikuar nga këngëtarët të xhirohej në Dubai , por koronavirusi rezultoi një pengesë për ta. Ai u xhirua në dy vende të ndryshme , në Prishtinë dhe Suedi dhe është i shoqëruar me animime të shumta .

Për këngëtaren Dafina kjo është kënga e katërt e publikuar këtë vit , ndërsa kënga ritmike “La vida “ tipike verore është pritur shumë mirë nga fansat e saj./ R.P-Dritare.net

La vida/ Koronavirusi i prish planet DafinësLa vida/ Koronavirusi i prish planet DafinësLa vida/ Koronavirusi i prish planet Dafinës