Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kur dhe ku do të mbahet mbledhja e qeverive Shqipëri-Kosovë

Kur dhe ku do të mbahet mbledhja e qeverive Shqipëri-Kosovë

Shqipëria dhe Kosova do të mbajnë nesër mbledhjen e përbashkët. Mbledhja e dy qeverive do të mbahet në Elbasan. Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet e tij sociale një fotot me motive kombëtare bashkë me dy flamujt./L.F-dritare.net