Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kumbaro ndan fotot piktoreske nga natyra shqiptare!

Kumbaro ndan fotot piktoreske nga natyra shqiptare!

Ministrja e Turizmit, Mirela Kumbaro ka ndarë në Facebook disa piktura nga natyra shqiptare.

Këto piktura janë publikuar në faqen ndërkombëtare të udhëtimeve dhe natyrës Hiking The Globe.

“Ditë të mbarë me këto piktura të natyrës shqiptare publikuar nga faqja e njohur e udhëtimeve dhe natyrës @hikingtheglobe”, shkruan Kumbaro./M.K-dritare.net